انسان، طبیعت، محیط زیست

این وبلاگ سعی دارد با دادن اگاهی های لازم برای حفظ محیط زیست تلاش کند.

مدیرکل دفتر آموزش و مشارکت های مردمی سازمان محیط زیست گفت: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران یعنی جواد نکونام در روز بازی با تیم ملی آرژانتین، در مقابل رسانه‌های گروهی "زیست توپ" را به کاپیتان تیم ملی آرژانتین، لیونل مسی تقدیم می‌کند.

وی افزود :به دنبال معرفی یوزپلنگ ایرانی به عنوان گونه در حال انقراض و نماد طبیعت ایران بر پیراهن تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی، فعالان محیط زیست تصمیم گرفتند با شناسایی گونه‌های در حال انقراض 31 کشور حاضر درجام جهانی و نقاشی کردن آن بر توپی به نام «زیست توپ» در یک اقدام نمادین و موثر پیشگام باشند.
درویش افزود: روز گذشته رییس سازمان حفاظت محیط زیست طی نامه‌ای از وزیر ورزش و جوانان خواست تا تمهیداتی اندیشیده شود تا در روز بازی تیم ملی ایران با تیم ملی آرژانتین این توپ به کاپیتان تیم ملی آرژانتین لیونل مسی تقدیم شود.
مدیر کل دفتر آموزش و مشارکت مردمی سازمان محیط زیست با بیان این که اهدای «زیست توپ» می‌تواند نشان دهنده توجه ایرانیان به گونه های در حال انقراض تمام دنیا باشد، افزود: این امر همچنین می‌تواند  حس مسئولیت پذیری و رهبری ایران در حوزه فعالیت های محیط زیستی باشد.و این خبر بسیار خوب می باشد ارژانتین حریف ایران در جام جهانی می باشد

نوشته شده در دوشنبه ۱٢ خرداد ۱۳٩۳ساعت ٤:٢۱ ‎ب.ظ توسط T@ha| نظرات ()      قالب ساز آنلاین