ایده های جدید اقای بیل گیتس (ثروت مند ترین مرد جهان)

بیل گیتس کسی است که همگان او را می شناسند .ثروت مند ترین انسان جهان و قدرت مند ترین انسان جهان رتبه ای که برای یک کشاورز زاده بی نظیر است.او هم اکنون با همسرش ملیندا گیتس در بنیاد خیریه فعالیت می کنند.

مغز خلاقی که مایکروسافت را اهدا کرد. و بشر را دگر گون کرد.حالا این مغز خلاق در تلاش هست که باز هم از این کار ها بکند،او در جدید ترین ایده های خود چهار دستگاه طراحی کرده که من یکی از اون هارو برای شما شرح میدم که کمی هم به محیط زیست و انرژی ها نو ربط دارد.

نام : JUICE BOX

فایده:ساخت یک منبع انرژی قابل حمل و همه کاره.

نوع کار:تنها با 10 وات توان می توان وسایلی مانند یخچال،لامپ،شارژموبایل،تلویزیون،و... را راه اندازی کنید.اما چگونه میتوان 2.1 میلیارد نفری که دسترسری به شبکه های برق را ندارند . رساند؟

JUICE BOX می تواند به راحتی هر منبع انرژی (حتی توربین دستی) را به یک منبع شارژ تبدیل کند.و روی خود یک لامپ را روشن کند.

ویژگی ها

*شارژ آسان:از یک دینام تشکیل شده که می تواند هر منبع انرژی مکانیکی را به برق تبدیل کند.

*انعطاف پذیر:در سر تاسر این زمین منابع مختلفی وجود دارد،از باران های موسمی تا تا باد های ساحلی ،هر چه باشد این دستگاه می تواند آنرا به برق تبدیل کند.

ایده این وسیله از مردمان روستایی لائوس پیدا شد. جایی که مردم به هم فانوس کرایه می دهند.

/ 6 نظر / 18 بازدید
زهرامهدوی فر

سلام.فوق العادس..خیلی تعجب[تعجب] کردم..ولی عالیه.. این اقای بیل گیتس همیشه محشره کاراشون.. واقعن ب درد همه ی جهانیان میخوره..

رعنا

چقد جالب دستمریزاد دارن آقای بیلقیتس تقصیر شما نیست که فقیر به دنیابیایید ولی اگر فقیر از دنیا بروید مقصر خودتان هستید . حالا شاید این فقر هم میتونه فقر مالی باشه هم فقر اگاهی .باید تلاش بشه تا فقیر از دنیا نریم .

عجبی

عالی بود سخنهای بیل گیتس همیشه کمک میکنه اگر در كارتان موفق نيستيد، پدر و مادر خود را سرزنش نكنيد، از ناليدن دست بكشيد و از خطاهاي خود درس بگيريد. – بيل گيتس

محمد

http://academy-st.blogfa.com/ علی خسته نباشی داداش این آکادمی حمایتی از وبلاگت....... ممنون میشم ما رو هم معرفی کنی تو وبلاگت.......منتظر پیوستن اعضای وبلاگت به گروه حمایتی از وبلاگت هستم.

محمد

سلام علی زودتر وب حمایتیمو ثبت کن.........علی جون بخدا دیگه از جونم مایه گذاشتم برا وبلاگم............مطمین باش حمایتت میکنم

همسفر جاده دلتنگی

عجب مغز متفکری داره! ایده ای که از مردمان روستا گرفته هم جالبه [دست] خیلی خوبه که به تبعیت از بیل گیتس باقی مخترعین و دانشمندان هم به فکر محیط زیست باشن [گل][گل][گل][گل]