اجلاس جهانی "نگاهی به زمین"باز شعاری دیگر

اجلاس جهانی «نگاهی به زمین» با هدف تقویت اطلاعات محیط‌ زیستی برای سیاستگذاران در این حوزه امسال در ابوظبی برگزار می‌شود.

به گزارش صدای طبیعت، این اجلاس قرار است با حضور بیش از 650 هیات نمایندگی از نهادها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی، اعضای سازمان ملل، اعضای آکادمیک و انجمن‌های مدنی از ششم تا هشتم اکتبر سال جاری میلادی (2015) برگزار شود.


هدف از برگزاری اجلاس «نگاهی به زمین» از بین بردن شکاف اطلاعاتی است که سیاستگذاران و تصمیم‌گیرندگان در مسیر تهیه و ارائه برنامه‌های کاربردی برای توسعه پایدار با آن مواجه هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اتحادیه جهانی حفاظت از طبیعت (IUCN)، کارشناسان در این اجلاس بین‌المللی به شناسایی و معرفی راه‌حل‌ها و اقدامات ضروری برای دسترسی بیشتر و بهتر و به اشتراک گذاشتن اطلاعات و داده‌های محیط زیستی، اجتماعی و اقتصادی با هدف حمایت از توسعه پایدار خواهند پرداخت.

این اجلاس با همکاری سازمان‌های محیط زیستی مطرح و بین‌المللی از جمله گروه ناظران زمین (GEO)، برنامه محیط زیست سازمان ملل (UNEP)، اتحادیه بین‌المللی حفاظت از طبیعت و انستیتو منابع جهانی (WRI) برگزار خواهد شد.

پ.ن: باز اجلاسی دیگر و باز شعاری دیگر...

/ 4 نظر / 12 بازدید
زهرا مهدوی فر

خط اخر فوق العاده بود..واقعا بازم فقط شعاری دیگره.. ما ک چشمون اب نمیخوره این اجلاسم مثل بقیه اجلاسا..والا..

زهرا

اي كاش به جاي اينكه منتظر باشيم در اجلاس هاي بين المللي كاري براي زمين انجام دهند خودمان دست به كار شويم ودر حد توانمان براي زمين كاري كنيم.فقط كافي است كمي به شيوه زندگيمان نگاه كنيم.اگر همه به فكر زمين باشيم ودر شيوه زندگي تجديد نظر كنيم بسياري از مشكلات حل خواهد شد.

رعنا

هی ..ای دولتمردان عضو ملت و ای مردمان انتخاب کننده مسعولان دولت هی

شیما

به نام خدا "امتحان هماهنگ میان ترم واتساپ" سال تحصیلی93-94 نام و نام خانوادگی: نام گروه: ............ الف)سوالات تشریحی ........... ۱-در چه مواقعی از شکلک